ONLINE

Jsme tu pořád s Vámi

Děti přejí seniorům

Chybí vám výtvarné dílničky a zároveň máte chuť udělat dobrý skutek? Proto jsme pro vás, jako už několikátým rokem, připravili vánoční výzvu, která má v současné době ještě větší smysl než dříve...

 sen1

Staří lidé  jsou velmi osamělí, trápí je obavy a strach. Musí se smířit se ztrátou mnoha věcí - tou nejtěžší je absence osobních kontaktů hlavně s rodinou a blízkými přáteli. V mnoha pečovatelských domech jsou zakázané návštěvy a kvůli opatřením k zamezení šíření covidové nákazy bývá pečovatelka jediným člověkem, se kterým přijdou do styku.

Pusťte se s námi do velké adventní výzvy s názvem "Děti přejí seniorům". Pomozte vykouzlit úsměv na tvářích starých lidí nejen z Pečovatelského domu v Červeném Kostelci u Náchoda. Cílem naší výzvy je vytvořit a nasbírat alespoň dvě stě přáníček, ale my věříme, že nás v tom nenecháte a společně potěšíme mnohem více dědečků a babiček! Přáníčka doručíme seniorům, aby věděli, že jsme na ně nezapomněli a že jsou stále důležitými články společnosti. Pokud se nám podaří nasbírat přáníček více, zařídíme jejich doručení i těm seniorům, kteří nebydlí v pečovatelském domě, ale žijí sami ve svých domovech.

Můžete se inspirovat přáníčky z fotek, popřípadě vymyslet svá vlastní. A určitě nezapomeňte připsat milý osobní vzkaz, případně můžete přiložit i malý dáreček - pytlíček čaje, malou čokoládku, drobnou kosmetiku či vlastní výrobek, vaší fantazii meze neklademe :-).

 

 

Hotová přání vhoďte do schránky DDM na vratech nebo pošlete poštou, nejpozději do 4. 12. 2020. Přáníčka ošetříme dle současných hygienických požadavků a odvezeme seniorům. Velice se těšíme, až vám v naší fotoreportáži zprostředkujeme alespoň část radosti z přáníček, díky které se rozsvítí vánoční dny našich smutných přátel.   Přání STROMKY 5x jinak